חפשו אותנו: facebook page rss twitter
about

אודות

| וויקד אוניון

וויקד אוניון הוקמה בתחילת 2010 במטרה לתת מענה מקיף בפיתוח אתרים ואפליקציות מבוססות אינטרנט.
כיום הסטודיו גדל ומתמחה במגוון נרחב של שירותי פיתוח ומוצרים כגון: אתרים מותאמים אישית, אתרי תדמית לעסקים, אתרי מסחר, מערכות מתקדמות, פירסום עסקי ושיווק באינטרנט, כתיבת תוכן, באנרים פירסומיים, אפליקציות פייסבוק, קידום אתרים, טלפונים סלולריים, משחקים ועוד. הנכם מוזמנים לעשות סיור באתרנו ולראות על מה מדובר.

מדוע לבחור בוויקד אוניון:
וויקד אוניון מתעסקים בבניה ופיתוח בתחום האינטרנט, אך מעל לכל חשוב להדגיש שאנו חברה המצליחה לתת מגוון נרחב של פתרונות לעסקים גדולים וקטנים כאחד.
עיסוקנו העיקרי הוא איפיון, בניה ועיצוב מערכות שלמות, המיועדות למגוון נרחב של צרכים וזאת תוך דגש על התאמה אישית עד הפרט האחרון.
החל מאתרי תדמית ועד למערכות לניהול לקוחות CRM, הכוללים עיצובים יחודיים והתאמה אינדיבידואלית לצרכי כל לקוח ועסק.

בנוסף לתחומים הראשיים, אנו מציעים גם רפרטואר נרחב של שירותים משלימים במקום אחד ומספקים אותם לכל מקום בעולם. אנו נלווה אתכם החל משלב בחירת הקונספט הייחודי ועד ליום בו האתר או הפרוייקט שבחרתם פועל היטב ועובד לשביעות רצונכם.
אנו עובדים עם לקוחות מהארץ ומהעולם ושומרים עמם על יחסים טובים במהלך חיי פיתוח הפרוייקט וגם בתמיכה השוטפת לאחר סיומו. אנו דואגים לכך שתמיד תהיה לכם כתובת לחזור אליה לכל שירות נוסף לו תזדקקו, או סתם בשביל להיפגש ולשאול לשלומנו.
מטרתנו היא לספק את חזון הלקוח ולאפשר לו להגשים אותו באיכות, במקצועיות ובזמן קצר ככל הניתן. הסטנדרטים שלנו שמים דגש על מקצועיות ומתן שירות ללא פשרות ולכן רוב לקוחותינו הם לקוחות חוזרים או לקוחות שהגיעו דרך חברים ומכרים שכבר עבדו איתנו בעבר. בוויקד אוניון, כל פרוייקט נתפס כייחודי ובין אם מדובר בעסק קטן או גדול, אנו ניתן את המקסימום. אנו מציעים מבחר שירותים ומוצרים לכל פרוייקט ולכל מטרה. הנכם מוזמנים לעיין בעמוד תחומי התמחות ואנו מקווים שניפגש בקרוב.